Dnia 2022-10-08 18:00 miał miejsce mecz Cracovia Krakow kontra Lechia Gdansk - końcowy wynik 0-1

Cracovia Krakow kontra Lechia Gdansk wynik 0-1. W dniu 2022-10-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cracovia Krakow a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Flávio Paixão 84' 0-1

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 13' Benjamin Källman 62' Otar Kakabadze 72' Florian Loshaj 89' Karol Niemczycki 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 15' Maciej Gajos 20' Jarosław Kubicki 78' Kristers Tobers 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi Mathias Hebo Rasmussen Joeri de Kamps niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, rzadko bywa, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się efektowne asysty i gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Cracovia Krakow i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.