Lechia Gdansk - Wisla Krakow, wynik spotkania - 1-1

Lechia Gdansk - Wisla Krakow, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-03-05 19:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Lechia Gdansk a Wisla Krakow.

Gole strzelali: M. Frydrych 36' 1-0 Luis Fernández 89' 1-1 K. Gruszkowski

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 27' Jarosław Kubicki 82' Joseph Ceesay 88'

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 50'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Legia Warszawa natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Piast Gliwice.

Oddani fani śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Mario Maloča Joseph Colley wielokrotnie serwują pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Systematycznie obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, że mecze nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Lechia Gdansk i Wisla Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.