Na stadionie ArcelorMittal Park odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk: wynik 5-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.

Dnia 2023-09-03 10:40 na stadionie ArcelorMittal Park rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: J. Valencia 17' 1-0 J. Camara M. Karwot 45' 2-0 N. Zielonka K. Bilinski 49' 3-0 O. Bykov I. Zhelizko 76' 3-1 L. Zjawinski M. Machala 79' 3-2 A. Troc 88' 4-2 J. Camara M. Fabry 90' 5-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 10' O. Bykov 26'

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 33' Conrado 55' A. Chindris 66' I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 82' T. Neugebauer 85' K. Sezonienko 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 85'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gryf Wejherowo. Kolejno natomiast Lechia Gdansk zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Wisla Krakow.

Dzisiaj fani śledzą bardzo interesujące potyczki ligi I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak S. Bonecki I. Zhelizko nieustannie serwują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nie są interesujące. Nieustannie zdarzają się przepiękne asysty i bramki, ostre sytuacje na faul dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Zaglebie Sosnowiec i Lechia Gdansk oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, ArcelorMittal Park.