Lechia Gdansk - Raków Częstochowa, wynik spotkania 0-3

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Lechia Gdansk a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: P. Kun 6' 0-1 B. Nowak 21' 0-2 M. Wdowiak 47' 0-3 S. Svarnas

Żółte kartki Lechia Gdansk: Henrik Castegren 53'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 64' Giannis Papanikolaou 64'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec a Raków Częstochowa z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan.

Wierni fani śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Henrik Castegren Fran Tudor nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, efektowne gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Lechia Gdansk oraz Raków Częstochowa oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.