Mecz Górnik Łęczna - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-4

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Górnik Łęczna a Lechia Gdansk wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Dnia 2021-09-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Górnik Łęczna a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: L. Zwolinski 41' 0-1 M. Gajos F. Paixao 44' 0-2 Conrado K. Sezonienko 56' 0-3 F. Paixao F. Paixao 72' 0-4

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Wedrychowski 30' J. Gol 33' J. Gol 35'

Żółte kartki Lechia Gdansk: M. Nalepa 53' K. Sezonienko 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna: J. Gol 35'

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Piast Gliwice a Lechia Gdansk podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Wedrychowski M. Nalepa nieustannie gwarantują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między zawodnikami ligowymi są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że potyczki nudzą. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych ioglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.