Lechia Gdansk - Jagiellonia, wynik spotkania: 1-2

W dniu 2021-12-11 19:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Jagiellonia.

Pierwsza część spotkania między Lechia Gdansk i Jagiellonia zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Taras Romanczuk 35' 0-1 Flávio Paixão 45' 1-1 Bartosz Bida 54' 1-2 Tomas Prikryl

Żółte kartki Lechia Gdansk: Rafał Pietrzak 48' Jarosław Kubicki 54' Jakub Kaluzinski 89'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 10' Tomas Prikryl 75'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Cracovia Krakow a Jagiellonia z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze.

Bardzo często liczni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Rafał Pietrzak Taras Romanczuk systematycznie serwują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Wielokrotnie obserwujemy bezlitosne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Lechia Gdansk i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.