Mecz Cracovia Krakow vs Lechia Gdansk zakończony wynikiem 2-0

Cracovia Krakow vs Lechia Gdansk, wynik 2-0. W dniu 2022-02-11 19:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Cracovia Krakow a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu między Cracovia Krakow i Lechia Gdansk wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Rakoczy 68' 1-0 M. Hebo C. Râpă 90' 2-0 P. van Amersfoort

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Michał Nalepa 48' Christian Clemens 66'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Cracovia Krakow stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Wisla Krakow.

Mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Michał Nalepa nieprzerwanie serwują wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska nudne. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.