Dnia 2022-04-23 18:00 odbył się mecz Lechia Gdansk vs Warta Poznań: 2-0

Lechia Gdansk vs Warta Poznań zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-04-23 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdansk odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Lechia Gdansk a Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk i Warta Poznań zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: Flávio Paixão 5' 1-0 B. Diabate Flávio Paixão 17' 2-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: David Stec 55' Kacper Sezonienko 64' Egzon Kryeziu 88'

Żółte kartki Warta Poznań: Jayson Papeau 45' Mateusz Kupczak 60' Daniel Szelągowski 85' Michał Jakóbowski 87'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin a Warta Poznań z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak David Stec Jayson Papeau nieprzerwanie serwują kapitalnym kibicom mnóstwo przeżyć. Stale natrafiamy na przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania między graczami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nie są warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych iśledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Lechia Gdansk i Warta Poznań jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Energa Gdansk.