Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2023-08-25 18:30 odbył się mecz między Lechia Gdansk i Podbeskidzie zakończony wynikiem 3-0

Lechia Gdansk vs Podbeskidzie wynik spotkania 3-0. W dniu 2023-08-25 18:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: D. Piła 42' 1-0 C. Mena 82' 2-0 Ł. Zjawiński 90' 3-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 35' D. Pila 45' J. Bieganski 61' J. Sypek 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 83' H. Kadric 85'

Czerwone kartki Podbeskidzie: J. Hlavica 75'

Główny arbiter spotkania - G. Kawałko. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Podbeskidzie zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna.

Bardzo często wielu fanów śledzi poczynania w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak I. Zhelizko M. Misztal nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się, że zmagania męczą. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Lechia Gdansk i Podbeskidzie oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.