Nieciecza kontra Lechia Gdansk, wynik meczu 0-0

Nieciecza kontra Lechia Gdansk, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza i Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-10-01 13:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Nieciecza a Lechia Gdansk.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nieciecza: A. Polyarus 32'

Żółte kartki Lechia Gdansk: D. Bugaj 76'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Nieciecza zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu z zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak A. Polyarus D. Bugaj częstokroć zaserwowały kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na niezwykłe bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Nieciecza i Lechia Gdansk z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.