Mecz Nieciecza - Lechia Gdansk zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza dnia 2021-10-16 13:00

Nieciecza - Lechia Gdansk, wynik 0-2. W dniu 2021-10-16 13:00 na stadionie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Nieciecza a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Lechia Gdansk wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Flávio Paixão 55' 0-1 Conrado Conrado 56' 0-2 İ. Durmuş

Żółte kartki Nieciecza:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 33'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Swit oraz Warta Poznań.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jarosław Kubicki nieprzerwanie serwują własnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że zmagania nudzą. Trafiamy na spektakularne asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Nieciecza i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.