Na obiekcie Stadion Energa Gdańsk dnia 2021-10-23 13:00 odbyło się spotkanie między Lechia Gdansk oraz Gornik Zabrze zakończone wynikiem 1-1

Lechia Gdansk kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Lechia Gdansk a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Lechia Gdansk a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: L. Zwoliński 10' 1-0 Flávio Paixão B. Nowak 42' 1-1 R. Dadok

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 22' Bassekou Diabate 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Przemyslaw Wiśniewski 35' Krzysztof Kubica 69'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stawi czoła Swit, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Ślęza Wrocław. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Kacper Sezonienko Przemyslaw Wiśniewski raz za razem zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite bramki oraz asysty gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między drużynami ligowymi są zaciekłe, rzadko bywa, iż spotkania nudzą fana. To też warto oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Lechia Gdansk i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Energa Gdańsk.